Українська громадськість звернулася до колег в США

24 травня, 14:24
Українська громадськість звернулася до колег в США - фото 1

Із засудженням ворожих провокацій, які спрямовані на підрив співпраці між країнами.

Як повідомляє прес-служба Київського безпекового форуму на своїй Facebook-сторінці, в Україні високо цінують непохитну підтримку США нашої незалежності, безпеки та західного курсу.

"Ми, представники українських політичних сил, громадських організацій та експертних спільнот, з глибокою тривогою спостерігаємо, як з новою силою розгортається кампанія по втягуванню України в виборчі перегони в Сполучених Штатах", - йдеться в зверненні.


Також підписанти звернення зазначають, що спільні зусилля представників обох найбільших політичних партій США і всіх небайдужих американців на захист України - це великий історичний внесок у створення справжньої Об'єднаної Європи і справедливого світопорядку. І закликають:

- Розрізняти позицію нової України, яка виступає за єдність Заходу і діє на об'єднання світової демократії, і тими силами, які прагнуть перетворити політичні процеси в нашій країні в токсичний привід для розбрату серед наших партнерів.


Звернення із засудженням публікації "плівок Деркача", які свідчать про нібито злочинний вплив колишнього віце-президента США Джозефа Байдена на екс-президента України Петра Порошенка, і про українсько-американське стратегічне партнерство підписали, зокрема, голова Київського безпекового форуму і колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, колишній виконуючий обов'язки президента України, екс-голова Верховної Ради і колишній секретар РНБО Олександр Турчинов, інтелектуали Оксана Забужко, Йосип Зісельс, Мирослав Маринович, Євген Захаров та Ігор Козловський, дипломати Володимир Василенко, Володимир Огризко, Данило Лубківський і Роман Безсмертний, колишні посли України в США Юрій Щербак, Валерій Чалий і Олександр Моцик, народні депутати Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ірина Геращенко, Соломія Бобровська і Микола Княжицький, відомі журналісти Віталій Портников, Мирослава Барчук, Володимир Єрмоленко, колишній міністр Кабінету міністрів та міністр екології і природних ресурсів України Остап Семарак, колишні міністри освіти Лілія Гриневич і Сергій Квіт.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: "Сегодня"
Поділитися: