Українець рік заправляв свій автомобіль безкоштовно

Українець рік заправляв свій автомобіль безкоштовно - фото 1

В Україні співробітник заправки, використовуючи нелегальну схему, заправляв свій автомобіль цілий рік безкоштовно.

Українець, який працював на заправці, заправляв свій автомобіль безкоштовно близько року. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

Схему розкрили після того, як багато покупців стали помічати, що з їхньої карти лояльності зникають бонуси, на що й поскаржилися адміністрації.

Як з'ясувалося, чоловік, маючи доступ до карт відвідувачів, використовував їх та додавав бонуси на свій рахунок. Такою схемою колишній співробітник заправки користувався майже рік, розплачуючись за бензин та заправляючи особисте авто.

Також він пропонував потенційним відвідувачам заправки придбати паливо зі значною знижкою.

Зазначено, що за цей час працівник устиг заправитися паливом приблизно на 191 тисячу гривень.

Поліція затримала його, суд Черкаської області визнав чоловіка винним та засудив до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном на два роки.

Нагадуємо, у МОЗ застерегли про шахрайство, оскільки шахраї від їх імені надсилають українцям інформацію з проханням відправити номер картки та CVV. Начебто громадянам хочуть передати тисячу гривень за вакцинацію. У цих повідомленнях шахраї просять надіслати номери карток та інші персональні дані, нібито необхідні для виплати коштів на банківські рахунки. Такі звістки надходять користувачам у месенджерах, через звичайні смс-повідомлення, а також зустрічаються у соціальних мережах та рекламних банерах.

Також, 3 грудня на Дніпропетровщині правоохоронці спільно зі спецпризначенцями затримали в'язня, який ошукав людей на 300 тисяч гривень. Як виявилося, 35-річний підозрюваний, який наразі відбуває покарання у виправній колонії, в інтернеті розміщував оголошення про продаж дров для опалювального сезону. Його поплічники на волі брали гроші і зникали.

Реклама

Реклама