Українці зможуть отримати 500 гривень за третю дозу вакцини

Українці зможуть отримати 500 гривень за третю дозу вакцини - фото 1

Президент України Володимир Зеленський підбив підсумки чергового засідання РНБО.

24 січня відбулося засідання Ради національної безпеки й оборони.

«Підсумком саме цього засідання є не гучні рішення для медійного простору, а важливі висновки для суспільства і громадян. Вони звучать просто: все під контролем, причин для паніки немає», – зазначив Володимир Зеленський під час звітування результатів засідання РНБО.

Одним з таких важливих питань була епідемічна ситуація в країні та протидія поширенню COVID-19.

«Наразі кількість нових випадків захворювання дійсно зростає, але рівень госпіталізації майже вдвічі менше порівняно з піком захворюваності восени 2021 року. Одна з головних причин – вакцинація. Люди, які мають щеплення, переносять хворобу набагато легше. Рівень смертності набагато менший», – наголосив глава держави.

Також президент заявив, що стратегія бустеризації вже стала єдиним стандартом для всіх розвинених країн.

«Бустеризація – це третя доза вакцини, тому в межах програми “єПідтримка” буде додано ще 500 гривень – для тих громадян, які отримають третю, бустерну, дозу», – сказав Володимир Зеленський.

За його словами, також працюють над розширенням програми, аби у пенсіонерів з'явилася можливість сплатити за комуналку за допомогою "ковідної" тисячі.

Також незабаром “єПідтримка” поширюватиметься на дітей віком 14-18 років. Крім звичайного списку послуг, на які можна витратити гроші, підліткам додали освітні курси.

Під час засідання обговорили і ситуацію на східному кордоні України. За словами президента, все під контролем, тому підстав для паніки немає.

Не менш важливою була тема опалювального сезону. Володимир Зеленський заявив, що запасів газу та вугілля в країні достатньо, тому за опалювальний сезон можна не переживати.

«Можемо констатувати, що спокійно пройдемо весь цей опалювальний сезон. Газу в підземних сховищах достатньо, запасів вугілля – достатньо, на електростанціях і в портах вони перевищили вже 1 мільйон тонн. Щодня завдяки ритмічним поставкам, зокрема залізницею та морем, вони зростають. Одним словом, приводів для оптимізму достатньо», – наголосив Президент України.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама