Україна закриває кордони для іноземців

13 березня, 15:31
Україна закриває кордони для іноземців - фото 1

Заради протидії коронавірусу іноземцям забороняють в'їзд на територію України.

Таке рішення було ухвалено на засіданні Президента Володимира Зеленського та членів РНБО.

«Через 48 годин Україна закриє кордони для іноземних громадян. Залежно від розвитку ситуації ми будемо приймати подальші рішення», — заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов.


Також РНБО закликала українців не їздити за кордон без особливої ​​необхідності. Всі громадяни, які побували за кордоном, зможуть повернутися додому, але їм доведеться побути в обсервації.

Кордон закриють, поки що, на два тижні.

Нагадаємо, в Україні зафіксували два нові випадки коронавирусу. У жінки з Житомирської і у чоловіка з Чернівецької областей діагностували коронавірусну інфекцію. А в Кременчуці госпіталізували хлопця з підозрою на коронавірус.

У Дніпрі з 16 березня розширять карантин. Як і в багатьох інших містах, призупинять роботу кінотеатрів, театрів, а також інших громадських закладів, де одночасно може перебувати велика кількість людей.

Обмеження не стосується супермаркетів і роботи громадського транспорту. Втім співробітники торгових центрів, водії і кондуктори будуть мати індивідуальні засоби захисту — медичні маски. Продовжиться і регулярна санітарна обробка транспорту, а також ліфтів і під'їздів будинків.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: