Україна з 16 березня обмежує пасажирські перельоти

13 березня, 22:15
Україна з 16 березня обмежує пасажирські перельоти - фото 1

З 16 березня Україна обмежує авіасполучення.

Про це заявив спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Обмеження набудуть чинності з 00:00 годин 16 березня.

Водночас українці, які перебувають закордоном, зможуть повернутися на Батьківщину на поїздах або кораблях.

Нагадаємо, що в Україні зафіксували першу смерть від коронавирусу. Літня жінка з Житомирської області пізно звернулася до лікарів і врятувати її не вдалося. До лікарні її привезли в уже важкому стані і підключили до апарату штучної вентиляції легенів. У неї діагностували пневмонію, а пізніше рівень кисню в крові пацієнтки почав падати.

Нагадаємо, що через 48 годин Україна закриє кордони для іноземців на два тижні.

У Дніпрі з 16 березня розширять карантин. Як і в багатьох інших містах, призупинять роботу кінотеатрів, театрів, а також інших громадських закладів, де одночасно може перебувати велика кількість людей.

Обмеження не стосується супермаркетів і роботи громадського транспорту. Втім співробітники торгових центрів, водії і кондуктори будуть мати індивідуальні засоби захисту — медичні маски. Продовжиться і регулярна санітарна обробка транспорту, а також ліфтів і під'їздів будинків.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: