Україна вже витратила на боротьбу з коронавірусом майже 24.5 мільярди гривень

21 серпня, 14:17
Україна вже витратила на боротьбу з коронавірусом майже 24.5 мільярди гривень - фото 1

Такі цифри по видаткам на боротьбу з хворобою оприлюднило Міністерство фінансів.

Як повідомляє портал “Економічна правда” з посиланням на заступника міністра фінансів Романа Єрмоличева, використано 16.9 мільярдів гривень з цільового Фонду, 4.8 мільярди гривень з державного і місцевих бюджетів, а також 7 мільярдів гривень сплачено Національною службою здоров’я України постачальникам послуг у рамках програми медичних гарантій.

"Щодо Фонду боротьби з COVID-19 загалом передбачено спрямування 66 мільярдів гривень коштів державного бюджету, а саме: на сферу охорони здоров’я виділено 16.3 мільярдів гривень, на соціальну сферу - 10.6 мільярдів гривень, на сферу забезпечення правопорядку - 2.5 мільярди гривень, стимулювання економіки - 36 мільярдів гривень, часткове відновлення видатків держбюджету - 0.5 мільярда гривень та сферу освіти - 52.5 мільйони гривень", – розповів заступник міністра.


Нагадаємо, раніше в Україні кількість заражених коронавірусом перевищила 100 тисяч осіб.

Також на Дніпропетровщині за добу діагностували ще 21 випадок зараження COVID-19. Кількість хворих в регіоні зросла до 1894 осіб.

А ще син президента України Володимира Зеленського перехворів коронавірусною інфекцією. Симптоми недуги у дитини з'явилися після того, як SARS-CoV-2/COVID-19 діагностували у Олени Зеленської.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Джерело: Економічна правда
Поділитися: