Україна веде переговори з Британією про купівлю зброї

Україна веде переговори з Британією про купівлю зброї - фото 1

Лондон та Київ знаходяться у фазі активних переговорів стосовно продажу зброї. Україна збирається придбати ракети.

Велика Британія збирається надати ракети типу "земля-земля" для українських патрульних катерів і ракети для літаків, оскільки країни посилять співпрацю після Brexit. Про це пишуть в The Times.

Міністерство оборони Британії обдумує продаж морських ракет класу "земля-земля", розроблених MBDA UK, які можуть вражати "рій" цілей одночасно.

Придбані ракети планують розмістити на суднах, що перебувають на озброєнні ВМС України.

“Британія веде переговори з Україною про продаж їй зброї вперше на тлі побоювання, що Росія може використати газову кризу для захоплення території”, — пише видання.

Перед цим, 14 жовтня посол України у Великій Британії Вадим Пристайко оголосив, що Київ має незабаром отримати від Сполученого Королівства військову допомогу, зокрема, ракетну зброю.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що міністр оборони США прокоментував конфлікт на Донбасі. 19 жовтня, в Україні прилетів міністр оборони США Ллойд Остін. В рамках візиту він зустрівся з міністром оборони Андрієм Тараном для обговорення стратегічних питань, пов'язаних з українською безпекою. Під час брифінгу американський чиновник звинуватив Росію в появі війни на Донбасі, а також засудив окупацію Кримського півострова.

Також ми писали про те, що В Україні запобігли потенційним хімічним терактам в ЄС. Служба безпеки затримала контрабандистів. Вони намагалися перевезти ртуть до ЄС. За словами правоохоронців, це запобігло масовим хімічним терактам.

Реклама

Реклама