Україна підкорює космос: стала відома дата запуску супутника “Січ-2-30”

Україна підкорює космос: стала відома дата запуску супутника “Січ-2-30” - фото 1

Український супутник “Січ-2-30” успішно пройшов усі необхідні випробування та повністю готовий до запуску.

Супутник “Січ-2-30”, виготовлений КБ “Південне” у Дніпрі, вже готовий до запуску. Космічний апарат успішно пройшов усі випробування і найближчими днями вирушить до США. Запуск супутника на орбіту Землі заплановано на 10 січня 2022 року.

За словами голови Державного космічного агентства Володимира Тафтая, запускатимуть “Січ-2-30” зі стартового майданчика на мисі Канаверал. Саме звідти відправляються майже всі ракети-носії американської компанії SpaceX. На орбіту супутник виведе ракета Falcon-9.

«Державне космічне агентство України та КБ "Південне" спрацювали без відхилень від графіку. Всі параметри супутника відповідають поставленим технічним вимогам», — пише Володимир Тафтай на своїй сторінці у соцмережі.

Також після прибуття до Сполучених Штатів супутник пройде додаткову перевірку, після чого його стикують із Falcon-9 та запустять на орбіту.

Раніше ми писали, що супутник "Січ-2-30" українського виробництва включили до міжнародного реєстру. Він став третім за період Незалежності та першим за останні десять років запуском космічного супутника "Січ-2-30". Для того, щоб усе пройшло вдало, Україна подала заявку щодо включення частотно-орбітального ресурсу для експлуатації "Січ-2-30" до Міжнародного довідкового регістру частот МСЕ на запланованих орбітах.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: Державне космічне агентство

Реклама