Україна отримає кредит від Британії на ПЛР-тести

Україна отримає кредит від Британії на ПЛР-тести - фото 1

Між Кабміном і Державним секретарем королеви Великобританії в межах меморандуму про взаєморозуміння укладено контракт на поставку наборів для 4 млн ПЛР-досліджень.

Кабінет Міністрів затвердив залучення в 2021 році кредиту від Великобританії на 21 млн фунтів стерлінгів (близько 584 млн гривень) для закупівлі 4 млн ПЛР-тестів. Про це повідомляє Міністерство фінансів у середу, 13 жовтня. Зазначено, що термін користування кредитом складає чотири роки.

Міністерство підкреслює, що контракт на поставку наборів для проведення 4 млн ПЛР-досліджень укладено в межах чинного Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Державним секретарем її Британської Величності, що діє через Агентство експортного фінансування Сполученого Королівства (UKEF).

Також відомо, що цим договором визначаються загальні принципи та попередні умови співпраці, спрямованої на реалізацію проектів, що стосуватимуться британського експорту, зокрема, в таких пріоритетних сферах як оборона та безпека, сільське господарство, інфраструктура, енергетика та охорона здоров’я.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що у вівторок, 11 жовтня, представник України при ЄС Всеволод Ченцов вручив вірчі грамоти президенту Європейської Ради Шарлю Мішелю. Це означає, що відтепер інтереси країни у Європейському Союзі буде представляти новий посол.

Раніше ми писали про те, у вівторок, 12 жовтня, під час Саміту Україна-ЄС було підписано три документи про співпрацю в енергетичній і воєнній безпеці України.

Крім того, ми повідомляли, що 8 жовтня перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук був обраний новим спікером парламенту. Проэкт постанови підтримав 261 народний депутат. Проти — 3, утрималися — 63, не голосували — 29 із 356 присутніх у залі.

Реклама

Реклама