Україна отримає 1,5 млн доз вакцини від Німеччини

Україна отримає 1,5 млн доз вакцини від Німеччини - фото 1

Всього Німеччина передала 7,6 мільйона доз вакцини AstraZeneca до В'єтнаму, України, Єгипту, Гану і Намібії.

Німеччина безоплатно надала різним країнам мільйони доз антикоронавірусної вакцини. В сумі Німеччина передала 7,6 мільйона доз вакцини AstraZeneca до В'єтнаму, України, Єгипту, Гану і Намібії.

Крім того, ще 10 млн доз передані в міжнародну програму рівного доступу до лікарських препаратів COVAX, ініційовану Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Про це в неділю, 24 жовтня, повідомляє DW.

Відомо, що найбільше вакцин від Німеччини отримав В'єтнам - 2,6 млн доз, потім слідують Україна (1,5 млн), Єгипет, Гана (кожна - по 1,2 млн) і Намібія (0,2 млн). Ще 350 тисяч доз повинні бути відправлені в Таїланд. А починаючи з жовтня, всі вступники до Німеччини вакцини від виробника Johnson & Johnson відразу передаються в програму COVAX.

Німеччина активно інвестує в боротьбу з коронавірусом. Уряд Німеччини схвалив передачу третім країнам 100 млн доз вакцин від різних виробників, який повинні в основному розподілятися через COVAX. Німеччина також вклала 2,2 мільярда євро в глобальні програми по боротьбі з коронавірусів, з них 1,6 млрд безпосередньо в різні ініціативи ВООЗ.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що 21 жовтня, В Індії, ввели мільярдну дозу вакцин проти коронавірусної хвороби. Таким чином, Індія стало другою країною, після Китаю за темпами вакцинації. Близько 75% дорослого населення Індії, що відповідає критеріям, отримали хоча б одну дозу, а близько 30% пройшли повну імунізацію.

Реклама

Реклама