Україна мусить продовжувати реформи, — Вільям Тейлор

06.11.2020, 12:35
Україна мусить продовжувати реформи, — Вільям Тейлор - фото 1

Україна мусить продовжувати здійснювати реформи, це буде важливим сигналом для наступної Адміністрації США.

Про це під час прямого включення Київського Безпекового Форуму між Києвом, Вашингтоном і Лос-Анджелесом заявив Вільям Тейлор, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні у 2006-2009 рр.

Дипломат стверджує, що США будуть підтримувати України, не дивлячись на те, хто з кандидатів займе місце президента, але країнам потрібно налагодити роботу офіційних каналів зв’язку.

«Пан Трамп, можливо, є дуже потужним, так би мовити, захисником українського питання, підтримує українське питання. Я думаю, що якщо є якась можливість, що пан Трамп буде продовжувати, він буде продовжувати цю підтримку, якщо будуть зв’язки йти по офіційних каналах. Пан Байден, дійсно, має дуже тепле ставлення до України, і це буде продовжуватися. Необхідно зосереджуватися на впровадженні реформ. І це буде дуже важливим сигналом для наступної адміністрації і для вашої адміністрації, адміністрації Зеленського. Я думаю, що зараз є можливість. Це можливість для президента, для президента Зеленського скористатися цим шансом, цією можливістю і показати, що ми прагнемо, ми рішуче прагнемо здійснювати реформи, у том числі судову реформу», — зазначає дипломат Вільям Тейлор.

Раніше ми писали, що Стівен Пайфер вважає, що політика Байдена і Трампа щодо України суттєво відрізняється.

Поділитися: