Учасники конкурсу "Авіатор 2020" стали на крок ближчими до перемоги

10 лютого, 09:42
Учасники конкурсу "Авіатор 2020" стали на крок ближчими до перемоги - фото 1

6 лютого у 30 провідних ВНЗ України відбувся другий відбірковий етап всеукраїнського молодіжного конкурсу "Авіатор 2020".

Удев’яте благодійний Фонд Бориса Колеснікова реалізує освітній проєкт для креативних і цілеспрямованих студентів з метою надати підтримку, ознайомити їх з провідними профільними форумами світу, відкрити перед ними великий світ авіації.

У другому етапі "Авіатора 2020" взяли участь 806 конкурсантів з усієї країни. Вони пройшли тестування з авіаційної англійської мови.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков передав конкурсантам привітання з успішним проходженням до другого етапу і побажав удачі.

"Важливим аспектом професійної підготовки сучасного авіаційного фахівця є добре володіння англійською мовою. Тестування з авіаційної англійської дозволить нам визначити рівень комунікативної компетенції хлопців, допустити до фіналу кращих з кращих. Підкреслю, що проєктт «Авіатор» покликаний вказати нашій талановитій українській молоді успішний і свідомий шлях у майбутнє в рідній Україні. Загалом мета всіх наших освітніх конкурсів — виховати молоде покоління реформаторів і лідерів, розвинути в них важливі професійні і особисті риси", — говорить Борис Колесніков.


Далі на юних авіаторів очікують два найскладніших відбіркових тури: рішення бізнес-кейсу (березень) та фінальна презентація власного проєкту (квітень).

Переможці "Авіатора 2020" у липні відвідають Великобританію. Зокрема, вони проведуть кілька днів на найбільшому авіасалоні Фарнборо, поспілкуються із зарубіжними фахівцями, ознайомляться з останніми досягненнями глобального авіапрому, побувають біля стендів топ-гравців світового авіаринку.

"Вважаю конкурс« Авіатор »комплексною перевіркою молодих фахівців на профпридатність. Радий, що студенти нашого ВНЗ успішно долають складні етапи інтелектуального змагання, демонструють прекрасні результати, можуть конкурувати з найсильнішими студентами країни. Вони гідні поїздки до Лондона і працювати в такій складній галузі як авіація", — розповідає Володимир Ісаєнко, ректор Національного авіаційного університету.


Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова проводить конкурс "Авіатор" з 2012 року. Протягом цього часу до нього приєдналися понад 38 000 студентів з усіх куточків України; а 600 з них стали гостями великих міжнародних галузевих авіавиставок у Лондоні і Парижі, перейняли передовий досвід у зарубіжних колег.

Для участі в "Авіаторі 2020" зареєструвалися 8 600 студентів з 51 технічного і авіаційного інституту.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

 

 

Поділитися: