Убивство 6-річної дівчинки під Харковом: 13-річний підліток зізнався, що був п'яним

Коллаж сайта 34.ua - фото 1
Коллаж сайта 34.ua

Підліток, якого затримали після вбивства 6-річної Мирослави Третяк зізнався, що був п'яний.

13-річний підліток, затриманий після вбивства шестирічної Мирослави Третяк у Харківській області, був п'яний. За даними поліції, хлопець вдарив дівчинку не менше 10 разів, пише "Сьогодні".

«Малолітній, будучи у стані алкогольного сп'яніння, перебуваючи у приміщенні покинутої будівлі, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, [...] умисно завдав потерпілій не менше 10 ударів тупим твердим предметом в зону голови», – йдеться у постанові Вовчанського райсуду від 29 липня, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

З покинутої будівлі і місцевості навколо неї слідчі вилучили докази, зокрема фрагменти цегли. У квартирі сім'ї підлітка знайшли засоби для прання, яким він користувався, і вологий одяг хлопця.

Слідчі опитали подружку вбитої дівчинки в присутності матері і психолога. Вона розповіла, що в день убивства вони гралися з Мирославою, до них прийшов підліток і запропонував піти нарвати яблук. Загибла погодилася, пообіцявши повернутися, але так і не прийшла.

При цьому підозрюваний у суді зізнався, що дійсно був там з дівчинкою і побив її, після чого залишив без свідомості і пішов до себе додому.

Як відомо, у селищі Старий Салтів знайшли мертвою шестирічну Мирославу Третяк зі слідами зґвалтування. Головний підозрюваний – 13-річний сусід і друг дитини. Він уже зізнався у злочині, хлопчикові обрали запобіжний захід.

Реклама

Раніше ми писали про то, що у Кам'янському двоє криворіжців посеред поля виростили гектар конопель.

Реклама