УАФ затвердила статус гасел "Слава Україні!" і "Героям слава!", — Андрій Павелко

УАФ затвердила статус гасел "Слава Україні!" і "Героям слава!", — Андрій Павелко - фото 1

Андрій Павелко, президент УАФ, привітав усю футбольну Україну з визнанням усіх атрибутів на формі української збірної з футболу.

Сьогодні ухвалили остаточне рішення щодо форми української збірної з футболу. Виконком УАФ одноголосно підтримав пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом "Ukraine", на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Андрій Павелко.

«Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел "Слава Україні! " і "Героям слава!", які вже багато років є привітанням для мільйонів наших уболівальників у рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять у собі ці атрибути, об’єднав усіх українців з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням! Слава Україні! Героям слава!» — зазначив президент УАФ.

Раніше ми писали про те, що Андрій Павелко прокоментував ситуацію, яка виникла довкола форми української збірної.

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор