У зоні ООС за 27 жовтня зафіксували 4 порушення режиму припинення вогню

У зоні ООС за 27 жовтня зафіксували 4 порушення режиму припинення вогню - фото 1

Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових поблизу населених пунктів Водяне, Піски та Шуми.

Як повідомляє пресслужба Операції об’єднаних сил, бойовики так званої “ДНР” обстріляли українських військовослужбовців біля Водяного з автоматичного станкового гранатомета, а неподалік від населеного пункту Піски – з ручного протитанкового гранатомета.

Окрім того, ще два рази ворог обстріляв українських захисників поблизу Шумів, де ввечері застосував підствольний гранатомет. Бойових утрат немає. Українські бійці вогонь у відповідь не відкривали. Сьогодні по всій лінії фронту спостерігається тиша. Ситуація на Донбасі залишається контрольованою українськими військами.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Донбасі за 23–24 жовтня зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових поблизу Шумів, Катеринівки, Кам’янки та Водяного.

Також у зоні ООС за 25 жовтня зафіксоване 1 порушення режиму припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових біля Авдіївки.

А ще на Донбасі за 26 жовтня зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових неподалік Мар’їнки, Широкиного та Авдіївки.

Реклама