У зоні ООС за 25 жовтня зафіксоване 1 порушення режиму припинення вогню

У зоні ООС за 25 жовтня зафіксоване 1 порушення режиму припинення вогню - фото 1

Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових поблизу Авдіївки.

Як повідомляє пресслужба Операції об’єднаних сил, бойовики так званої “ДНР” обстріляли українських військовослужбовців біля Авдіївки з ручного протитанкового гранатомета. Бойових утрат немає.
Українські бійці вогонь у відповідь не відкривали.

Сьогодні по всій лінії фронту спостерігається тиша. Українські підрозділи, перебуваючи в готовності адекватно реагувати на підступні та провокативні дії російсько-терористичних військ, продовжують виконувати бойові завдання та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Донбасі за 21 жовтня зафіксовано 5 порушень мирних домовленностей. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових біля Лебединського, Авдіївки та Артема.

Також у зоні ООС за 22 жовтня зафіксовано 3 порушення мирних домовленностей. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових неподалік Шумів.

А ще на Донбасі за 23–24 жовтня зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових поблизу Шумів, Катеринівки, Кам’янки та Водяного.

Реклама