У зоні ООС за 22 жовтня зафіксовано 3 порушення мирних домовленностей

23.10.2020, 09:51
У зоні ООС за 22 жовтня зафіксовано 3 порушення мирних домовленностей - фото 1

Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових поблизу Шумів.

Як повідомляє пресслужба Операції об’єднаних сил, бойовики так званої “ДНР” двічі застосували стрілецьку зброю проти українських військових неподалік від Шумів. Бойових утрат немає. Окрім того, ввечері біля Широкиного був виявлений проліт ворожого квадрокоптера.

Українськими засобами радіоелектронної боротьби безпілотник противника був подавлений. Сьогодні по всій лінії фронту спостерігається тиша. Українські воїни не втрачають пильність та готові адекватно реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Донбасі за 19 жовтня зафіксовані 2 порушення мирних домовленостей. Збройні формування Російської Федерації обстріляли українських військових неподалік Луганського.

Також у зоні ООС за 20 жовтня зафіксовано 6 порушень мирних домовленностей. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових поблизу Світлодарська, Майорська та Авдіївки.

А ще на Донбасі за 21 жовтня зафіксовано 5 порушень мирних домовленностей. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали українських військових біля Лебединського, Авдіївки та Артема.

Джерело: Операція об'єднаних сил
Поділитися: