У Жовтих Водах у школі "Перспектива" завершили реконструкцію стадіону

У Жовтих Водах у школі "Перспектива" завершили реконструкцію стадіону - фото 1

Як заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, завершений і благоустрій шкільного подвір’я.

«Яскравий “спортивний магніт” створили для учнів цілого мікрорайону Жовтих Вод. У школі № 6 тепер є футбольне міні-поле, смуга перешкод, бігова доріжка. Сама школа — також оновлена. Її місцеві жителі називають невеличким куточком Європи. Ще під час реконструкції навчального закладу вирішили одночасно взятися і за стадіон та благоустрій прилеглої території. Адже діти повинні тренуватися у комфортних умовах, грати у командні ігри, розвиватися фізично», — зазначив Валентин Резніченко.


РекламаТакож на стадіоні обладнані баскетбольний і гандбольний майданчики з нетравматичною основою, встановлені тренажери, дитяча ігрова зона з гойдалками і каруселями, змонтовані трибуни на футбольному полі, облаштовані сектор для стрибків у довжину, гімнастичний куточок etc.
Шкільний двір виклали тротуарною плиткою. Окрему його частину підрядна організація заасфальтувала, а також висадила клени, берези, горобину та кущі спіреї.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про завершення будівництва цього стадіону.

Реклама