У Зеленодольську модернізували тренувальну базу для веслувальників

У Зеленодольську модернізували тренувальну базу для веслувальників - фото 1

Окрім відремонтованого приміщення, для веслувальників придбали нові байдарки та каное, весла, жилети та два тренажери.

РекламаЯк повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, на модернізацію витратили понад 1 мільйон гривень.

«Успішне втілення реформи децентралізації — частина незворотного процесу європейської інтеграції України. Тепер у громад набагато більше можливостей розвиватися на власний розсуд. А ще — залучати фінансування з різних джерел. Тож території можуть реалізовувати потужні проєкти. Наприклад, у Зеленодольській громаді для модернізації спортивної бази використали кошти із різних “кошиків”. Це і грант від програми “DOBRE/USAID”, і місцевий та обласний бюджети. Долучилися і підприємства громади», – зазначили в департаменті економічного розвитку.


Водно-веслувальній базі у Зеленодольську вже понад півсторіччя. Там тренуються вихованці місцевої ДЮСШ. Найменшим із них 10 років.
Школа підготувала багатьох учасників і призерів Олімпійських ігор, а також світових і європейських турнірів.

«Пишаємося нашими веслувальниками. Вони прославляють і рідний край, і Україну на міжнародній арені. Намагаємося створити для спортсменів гідну тренувальну базу», – сказав мер Зеленодольська Дмитро Невеселий.


У Зеленодольську модернізували тренувальну базу для веслувальників - фото 151290

Нагадаємо, раніше БК "Кривбас" двічі переграв МБК "Маріуполь" і зміцнив лідерство в чемпіонаті. Криворізькі баскетболісти здобули дві перемоги над суперниками з Маріуполя – з рахунком 80:63 і 95:63.

Також у 2021 році обласну стипендію отримуватимуть 77 спортсменів і тренерів Дніпропетровщини. Серед стипендіатів – чотири спортсмени, які завоювали ліцензію на участь у літніх Олімпійських іграх в Токіо.

Реклама