У запорізькому парку загинула дівчинка

10 березня, 14:12
Не удалось спаси девочку - фото 1
Не удалось спаси девочку

У Запоріжжі 8-річна дівчинка загинула після падіння на неї масивної дерев'яної скульптури ведмедя.

  • 8 березня у відомому парку Запоріжжя "Дубовий гай" трапилася жахлива трагедія: на 8-річну дівчинку впала 200-кілограмова скульптура дерев'яного ведмедя. Її з численними трамвая доставили до лікарні, але так і не змогли врятувати — 9 березня вона померла.

  • Поліція порушила кримінальну справу. На час проведення слідства міський голова Запоріжжя Володимир Буряк відсторонив керівництво парку від виконання обов'язків. Також у місті йде перевірка всіх місць дозвілля та атракціонів.

    «У цій ситуації немає ніяких виправдань для винних. Учора розпорядився всебічно і максимально критично розібратися в цій ситуації. Свій аналіз і оцінку події дадуть і правоохоронні органи», — заявив мер.
  • Директор парку Олег Комаренко зазначив:

    — Зараз проводиться службове розслідування. Є відеозаписи того, як це сталося. Батьки за дівчинкою не дивилися, вони прибігли вже після нещасного випадку. Як з'ясувалося пізніше, вони, швидше за все, святкували в одному з кафе. До того ж поруч з фігурами були попереджувальні написи про те, що залазити на них не можна.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: КП в Украине
Поділитися: