У Запоріжжі школярка звинуватила в буллінгу вчителів і наклала на себе руки

У Запоріжжі школярка звинуватила в буллінгу вчителів і наклала на себе руки - фото 1

Трагедія сталася 4 квітня на вул. Оптимістичній Заводського району Запоріжжя. Всі обставини з'ясовує поліція.

Як повідомляє "Прес-центр", дівчинка залишила передсмертну записку.

Реклама

У ній вона написала про буллінг з боку вчителів і однокласників. Йдеться про навчальний заклад, розташований на вулиці Павлокічкаській.

Школярка розповіла в записці про те, що викладачі постійно говорили про її клас неприємні речі, і не тільки один одному, але й іншим учням. Вона просить директора "нормально дивитися, кого беруть на роботу".

«І мені вже так пох*й на вашу долю, і що ви про мене скажете, адже мене більше немає. Ха. Як вам таке? У**и, які зламали мене і зруйнували моє життя», – написала дівчинка.

Також у записці вона повідомила, що в школі проводили опитування з приводу буллінгу, і вона єдина анонімно повідомила про цькування. Але на це ніхто не звернув уваги.

У Нацполіції Запорізької області дали коментар для "ТСН". Правоохоронці підтвердили факт самогубства, а також розповіли, що зараз перевіряють слова, викладені в передсмертній записці.

«нформація, викладена в записці, буде перевірена в межах кримінального провадження, яке на даний момент перекваліфіковано зі ст. 115 КК з додатковою кваліфікацією "Самогубство" на ст. 120 "Доведення до самогубства" Кримінального кодексу України. В даний час досудове розслідування триває», – повідомили правоохоронці.


Раніше ми писали про те, що школяр із Верхньодніпровська намагався накласти на себе руки через страх перед ЗНО.

Також ми повідомляли, що у Кривому Розі виявили організацію, яка доводила підлітків до суїциду.

А ще ми розповідали про те, що в Умані дві дівчинки наковталися пігулок, і про трагедію в місті Боярка Київської області. Там дві дівчинки також випили таблетки. Одну з них врятувати не вдалося.

Реклама