У Запоріжжі пройшли змагання серед зварювальників

У Запоріжжі пройшли змагання серед зварювальників - фото 1

Шедеври із заліза: енергетики, працівники збагачувальних фабрик і машинобудівники ДТЕК Енерго вирішили довести, що у їхніх професіях є місце творчості. Традиційні змагання серед зварювальників та дефектоскопістів провели у Запоріжжі.

На конкурс приїхали учасники із 7 областей. Серед них і Дмитро, який працює зварювальником понад 10-ть років. Каже, вирішив показати свій креатив у роботі із залізом.

Роботи оцінювали за якістю та швидкістю виконання. Самі учасники кажуть, якісний шов це філігранна праця.

Разом зі зварювальниками змагались і дефектоскопісти. Вони повинні були знайти дефект у середині шва або цільного куска металу. Кажуть, за допомогою ультразвуку можна виявити навіть найменший недолік.

Знання та вміння учасників конкурсу оцінювало професійне журі.

Протягом двох днів змагалися представники генерувальних та добувних компаній, які на першому етапі здобули перемоги на своїх підприємствах. Такий конкурс професійної майстерності для своїх працівників ДТЕК ЕНЕРГО проводить шостий рік поспіль.

«Ми вважаємо, що ця подія допомагає повернути престиж професії. Ключової і важливої для нашої компанії. Чому? Тому що їх робота впливає на надійність нашого обладнання. А надійність нашого обладнання — це прямий внесок в енергетичну незалежність нашої країни», — підкреслив директор з генерації електроенергії ДТЕК ЕНЕРГО Сергій Куриленко.

Реклама

Фіналісти конкурсу отримали грамоти та грошові нагороди.

Реклама