У Запоріжжі підліток у поліцейській формі намагався навести лад у місті

У Запоріжжі підліток у поліцейській формі намагався навести лад у місті - фото 1

Псевдополіцейському завадили справжні правоохоронці.

У Запоріжжі підліток переодягнувся в поліцейську форму і спробував навести лад у місті. Однак псевдокоп потрапив до рук справжніх правоохоронців. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства внутрішніх справ України.

Як стало відомо, на гарячу лінію "102" звернулися місцеві жителі, у яких стався конфлікт із поліцейським. Згодом з'ясувалося, що хлопець, який назвався правоохоронцем, — 17-річний місцевий житель. Підліток вивчає законодавство і хоче навестилад у місті. Для цього він знайшов поліцейську форму і вийшов у "поле".

«Звичайно, цивільним надягати форму поліцейського заборонено, адже це є правопорушенням. Форму ми вилучили, а з батьками підлітка буде проведено роботу. Однак це не змінює той факт, що серед нашого молодого покоління є ті, хто всіляко прагне створити безпечний простір для комфортного життя й докладає для цього максимум зусиль», — зазначили у пресслужбі МВС.

Правоохоронці запропонували підлітку в майбутньому вступити до лав поліцейських. А поки копи налагодили з ним спілкування і пообіцяли стимулювати його до отримання нових знань.

Раніше ми писали, що в Запоріжжі дівчинку викинули з вікна дев'ятого поверху.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама