У Запоріжжі 12-річна дівчинка врятувала власну матір, у якої зупинилося серце

У Запоріжжі 12-річна дівчинка врятувала власну матір, у якої зупинилося серце - фото 1

12-річна дівчинка 11 хвилин робила непрямий масаж серця матері, яка втратила свідомість.

16 жовтня до лікарні зателефонувала дівчинка та повідомила, що її 35-річна мама втратила свідомість і не дихає. Про це повідомляє КНП "ТМО " ОЦЕМД та МК" ЗОР.

Диспетчер на виклик одразу відправила медиків та у телефонному режимі почала надавати дитині рекомендації стосовно постдиспетчерської підтримки та проведення реанімаційних заходів. Диспетчер увесь час залишалась на зв'язку (приблизно 11 хвилин) поки не приїхали лікарі.

«Одразу розпочаті підлітком реанімаційні заходи під контролем диспетчера, дозволили бригаді продовжити реанімацію та врятували жінку», — йдеться у повідомленні.

Після надання медичної допомоги, жінку у важкому стані госпіталізували до лікарні.

Раніше ми писали про те, що у Британії поширюється нова форма коронавірусу, яка є більш заразною. Називають новий вид інфекції - AY.4.2 – це варіація Дельта-штаму коронавірусу, проте він має більшу заразність, ніж Дельта, практично на 10-15%. Також зазначається, що AY.4.2 може стати найбільш заразною формою коронавірусу з самого початку пандемії.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама