У Європі виявили банду крадіїв популярного конструктора

У Європі виявили банду крадіїв популярного конструктора - фото 1

Про заарештовану у Франції частину банди вперше повідомили у листопаді 2019 року.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "The Guardian", французька поліція попередила спеціалізовані магазини і навіть батьків про існування глобальної торгівлі викраденим конструктором популярної марки. Попередження надійшло після того, як у червні минулого року правоохоронці заарештували жінку і двох чоловіків у процесі крадіжки коробок із конструктором із магазину неподалік від Парижа. Під час допиту підозрювані, всі з Польщі, розповіли, що вони є частиною банди, яка спеціалізується на крадіжках колекційного конструктора популярної марки.

«Вони приїжджають до Франції, зупиняються в готелі біля Парижа, здійснюють набіги на магазини іграшок, а потім повертаються до Польщі, щоб продати свій трофей», — розповіли у французькій поліції.


Як повідомила газета "Le Parisien", крадіжки навіть переростали у пограбування, коли зловмисники вривалися у чужі будинки та викрадали звідти конструктор. І згідно з повідомленнями зі США, Канади та Австралії, де за останні п'ять років були зареєстровані численні крадіжки конструктора популярної марки, злочин, схоже, є глобальним бізнесом.

Нагадаємо, раніше в Італії поліція "вирахувала" члена мафії завдяки його блогу в YouTube.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор