У ЄС відзвітували про отримання вакцини від COVID-19 всіма країнами об’єднання

У ЄС відзвітували про отримання вакцини від COVID-19 всіма країнами об’єднання - фото 1

Як заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у своєму відеозверненні, вакцинація у Європейському Союзі почнеться 27 грудня.

"Ми починаємо перегортати сторінку важкого року. Сьогодні день доставки, а завтра вакцинація проти COVID-19 почнеться по всьому ЄС. Вакцина стала доступна одночасно для всіх держав ЄС, і люди почнуть приймати вакцину в Афінах, у Римі, у Гельсінкі, в Софії. Наші Європейські дні вакцинації - це зворушливий момент єдності і європейської історії успіху", – сказала президентка ЄК фон дер Ляєн.


Вона додала, що дуже скоро ЄС матиме більше вакцин - як тільки буде підтверджено їх безпеку і ефективність. Також за словами Урсули фон дер Ляєн, Європейський Союз забезпечив достатню кількість вакцин від коронавірусу для всього населення блоку і мешканців країн Європейської економічної зони (ЄС + Норвегія та Ісландія).

Реклама

"Вакцинація дозволить нам поступово повернутися до нормального життя. Але доки цього не сталося нам потрібно зберігати пильність. Ми маємо захищати себе і своїх близьких від вірусу. Лишаємося в безпеці разом. Зробімо 2021 рік нашим роком відновлення і надії" - наголосила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні за 25 грудня зафіксовано 7709 нових випадків коронавірусу. З початку пандемії вже виявлений 1 019 876 випадків зараження.

Також на Дніпропетровщині за 25 грудня виявили 676 нових випадків COVID-19. За даними обласного лабораторного центру МОЗ України, захворіли 243 жителі Дніпра та району, 110 – Кривого Рогу та району, 57 – Павлограда та району, 44 – Покрова та району, 41 – Синельникового та району, 39 – Жовтих Вод, 37 – Нікополя та району, 35 – Новомосковська та району, 21 – Кам’янського.

А ще у Бельгії порушників карантину будуть шукати за кількістю замовленої піци. Планується, що бельгійська поліція зосередиться на перевірці домашніх святкувань зимових свят, зокрема і під відкритим небом.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор

Реклама