У всіх регіонах України стартували роботи з будівництва та реконструкції автодоріг

08 квітня, 16:37
У всіх регіонах України стартували роботи з будівництва та реконструкції автодоріг - фото 1

Окрім будівництва доріг і соціальної інфраструктури, "Велике будівництво" у 2021 році охопить і розвиток регіональних аеропортів.

У всіх регіонах України стартували роботи з будівництва та реконструкції автодоріг. Оновлення автомагістралей проходить у межах президентської програми "Велике будівництво". Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко під час онлайн-включення на форумі "Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст".

«Цього року продовжуємо будівництво. Уже зараз, думаю, якщо поїдете дорогами, трасами України, побачите, що в усіх регіонах уже розпочалася реконструкція доріг, найстаріших доріг, до яких не доходили дуже багато років», — розповів Кирило Тимошенко.

Він також додав, що один з основних проєктів цього року — відкриття Запорізького моста і будівництво траси М-30, яку раніше анонсував Президент України Володимир Зеленський.

Траса з'єднає західну і східну частини України. Планується, що новий маршрут М-30 Стрий — Ізварине об'єднає дві дороги міжнародного значення: М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам'янка та М-04 Знам'янка — Луганськ — Ізварине. Загальна довжина траси складе 1392,3 км.

Окрім будівництва доріг і соціальної інфраструктури, "Велике будівництво" у 2021 році охопить і розвиток регіональних аеропортів, розвиток мережі швидкісних поїздів і приміських експресів, а також покладе початок проєкту "Велика реставрація", який стосуватиметься об'єктів культурної спадщини.

Поділитися: