У військовій частині № 3021, у якій служив Артемій Рябчук, уже були смерті, — Микола Балан

Микола Балан. ФОТО: НГУ - фото 1
Микола Балан. ФОТО: НГУ

Екскомандувач Нацгвардії Микола Балан повідомив, що за кілька років у військовій частині № 3021 сталися два трагічні випадки.

У військовій частині № 3021, де служив Артемій Рябчук, уже були смерті. Інформацію про два летальні випадки у військовій частині № 3021 підтвердив екскомандувач Нацгвардії Микола Балан під час своєї пресконференції.

У 2018 році, менш ніж через рік після складання присяги, загинув 19-річний Мансур Вержаковський. Початкова версія слідства про самогубство не підтвердилася. Слідство продовжується.

У 2019 році загинув 20-річний Андрій Кіба із цієї ж військової частини. Він помер через 2,5 місяця після складання присяги. Досудове розслідування кримінальної справи продовжується.

Нагадаємо, що сьогодні, 27 січня, голова Національної гвардії України Микола Балан подав у відставку. Причиною стало вбивство п'ятьох людей у ​​Дніпрі солдатом строкової служби.

Також раніше ми повідомляли, що 27 січня 20-річний солдат Рябчук Артемій Юрійович 2001 року народження почав стріляти по товаришах по службі. Після чого втік зі зброєю. Його оголосили у розшук. О 9:30 молодика затримали у Підгородному.

Внаслідок цього 5 людей загинули, а ще 5 отримали поранення. Під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення. У місті запроваджено поліцейську операцію "Сирена".

Четверо з поранених перебувають у лікарні імені Мечникова, один — у 16 ​​лікарні, у відділенні відновлювальної хірургії та реабілітації кисті.

ДБР порушило справу за трьома статтями:

  • ст. 115 (вбивство)
  • ст. 408 (дезертирство)
  • ст. 410 (викрадення та присвоєння зброї та боєприпасів)

Слідчі ДБР перевіряють психічний стан стрільця та мотиви.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама