У вбивстві та зґвалтуванні 6-річної дівчинки підозрюють її 13-річного сусіда

У вбивстві та зґвалтуванні 6-річної дівчинки підозрюють її 13-річного сусіда - фото 1

Тіло дівчинки з ознаками насильницької смерті знайшли близько 28 липня в покинутому будинку в смт Старий Салтів Харківської області. В її вбивстві та зґвалтуванні підозрюють 13-річного сусіда, з яким дитину бачили востаннє.

28 липня о 19:10 до поліції зателефонувала мати дівчинки. Вона розповіла, що її 6-річна донька близько 18:00 під час прогулянки пішла з двору будинку. Жінка бачила, як її дитина гуляла з 13-річним сусідським хлопчиком, а після цього не повернулася додому.

Цього ж дня близько 23:50 тіло 6-річної дитини з ознаками насильницької смерті у вигляді забою голови та обличчя знайшли в покинутому будинку в смт Старий Салтів.

Поліції вдалося встановити особу передбачуваного зловмисника. Ним виявився 13-річний хлопець, який живе по сусідству з сім'єю. Щоб встановити усі обставини події, поліцейські запросили матір 13-річного хлопця.

Слідчі відомості про подію внесені до ЕРДР за ч. 2, п. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 10 до 15 років або довічне позбавленням волі.

Реклама

Слідство триває. У зв'язку з неповнолітнім віком зловмисника поліція готує клопотання до суду, щоб отримати дозвіл на допит хлопця і помістити його в приймальник-розподільник для дітей.

Реклама