У Туреччині з 29 квітня вводять загальнонаціональний локдаун: на що поширюються обмеження?

У Туреччині з 29 квітня вводять загальнонаціональний локдаун: на що поширюються обмеження? - фото 1

Продуктові магазини, ринки, овочеві та м'ясні лавки будуть працювати з 10:00 до 17:00.

У Туреччині з 29 квітня вводять загальнонаціональний локдаун. Обмеження діятимуть до 17 травня. Про це повідомили у пресслужбі уряду країни.

Так, під час локдауну в Туреччині встановлять постійну комендантську годину. Продуктові магазини, ринки, овочеві та м'ясні лавки будуть працювати з 10:00 до 17:00.

Реклама

А ось організації та установи тимчасово припинять свою діяльність. Міжміські поїздки місцеві жителі зможуть здійснювати після отримання спеціального дозволу. Міський транспорт буде працювати за умови заповнювання на 50%. Очну форму навчання призупинять у всіх установах освіти, включаючи дитячі садки.

«У зв'язку зі зростанням захворюваності на Covid-19 після появи нових мутованих штамів епідемії потрібно прийняти нові заходи для управління ризиком, створюваним епідемією коронавірусу», — підкреслили у пресслужбі уряду Туреччини.

Зі свого боку умови комендантської години не будуть поширюватися на туристів. Вони можуть проживати в готелях і відвідувати музеї.

«Готелі тут проходять відповідну сертифікацію, а отже подорожі є безпечними. Прогулянки поза територією готелю для туристів є також доступними. Можна спокійно пересуватися країною та без великого скупчення людей відвідувати пам’ятки», — написав на своїй сторінці в соцмережі міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.


Раніше ми писали, що в Україні не планують вводити локдаун на травневі свята. Масові заходи, зокрема на Великдень, будуть проходити з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

 
Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама