У Туреччині через ураган постраждали десятки людей

У Туреччині через ураган постраждали десятки людей - фото 1

Державна метеорологічна служба попередила про несприятливі погодні умови в 52 турецьких провінціях.

У Стамбулі вирував ураган, через який постраждали десятки людей, деякі загинули. Відомо, що травмовано щонайменше 38 осіб. Міська влада повідомила про чотирьох загиблих, у провінції Зонгулдак загинула одна людина, пише Sputnik International.

Управління берегової охорони Туреччини сповістило про призупинення руху суден у протоці Босфор через шторм, який встиг завдати великої шкоди.

У Стамбулі впала годинникова вежа, затонули кілька рибальських суден, затоплено автошляхи.

Раніше ураган став причиною скасування авіарейсів: літаки скеровували в Анкару й Ізмір.

Зі свого боку, метеорологи попередили, що на несприятливі погодні умови мають чекати мешканці 52 турецьких провінцій.


Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що на єгипетське середземноморське узбережжя обрушилася піщана буря, зливи та ураган. Через стихію у десяти провінціях країни закрили школи. В Олександрії та низці інших міст було затоплено кілька вулиць, ускладнено рух автомобілів. Зазначено, що зливи, які супроводжувалися ураганним вітром, спровокували потоп, через який пішли під воду машини і продуктові кіоски. Крім того, у місті Файюм, розташованому в оазі за 90 кілометрів на південний захід від Каїра, спостерігалася піщана буря, що ускладнила видимість. Каїр опинився під впливом дощового фронту, але комунальні служби у більшості районів упоралися з опадами.

Також ми писали, що в Італії сильний шторм приніс з собою проливні дощі. Внаслідок стихії частина італійського острова Сицилія опинилася під водою. Через рідкісний циклонічнийо шторм, який обрушився на Сицилію, затонула частина італійського острова. Міські площі та вулиці перетворилися на озера, оскільки внаслідок повеней місто Катанія та прилеглі території опинилися під водою.

Крім того, Іспанію накрила повінь. Будинки і підприємства були серйозно пошкоджені після того, як іспанський регіон Аліканте постраждав від раптової повені. У місті Торрев'єха випало до чотирьох дюймів опадів, що призвело до евакуації школи в Вега-Баха-дель-Сегура.

Реклама

Реклама