У Тернівці, Нікополі, а також Павлоградскому районі проходять підрахунки голосів

26 жовтня, 19:34
У Тернівці, Нікополі, а також Павлоградскому районі проходять підрахунки голосів - фото 1

У Тернівці представники дільниць почали звозити протоколи і бюлетені лише опівдні. Проте половину з тих, хто приїхав, повертають назад. Через недоліки в оформленні документів. А виправлення помилок займає чимало часу.

Щодо результатів виборів у Тернівці голови виборчих дільниць кажуть: за попередніми підрахунками, поки лідирує чинний мер міста.

У Нікополі також рахують голоси. Станом на 17-ту годину вже здали результати 50 виборчих дільниць. Загалом їх у місті – 54. Про це на сторінці у Фейсбуці повідомив заступник міського голови Нікополя Євген Тутуров. Він пише, що поки що найбільше голосів віддали за Олександра Саюка, Руслана Олійника та Михайла Донця. За попередньою інформацією, явка у місті склала 33,5%. Експерти прогнозують другий тур виборів.

У Павлоградській районній комісії до кінця вівторка обіцяють назвати партії-лідери, які проходять до районних і обласних рад. Нагадаємо, депутатів тут обирають 7 громад. А саме Павлоградська, Тернівська, Богданівська, Троїцька, Межиріцька, Вербківська та Юр’ївська. Бюлетені до кожної територіальної комісії й досі поступово звозять представники дільниць. Остаточні підрахунки в районній ЦВК мають оголосити до 6-го листопада.

Поділитися: