У театрі "Віримо" відбулася прем’єра п’єси "Оргія"

У театрі "Віримо" відбулася прем’єра п’єси "Оргія" - фото 1

Розпочинають новий сезон із "Оргії". У театрі "Віримо" — прем’єрна вистава за однойменним твором Лесі Українки. У ній розповідається про події античних часів.

Спектакль присвячено 150-річчю з дня народження письменниці. Подивитися прем’єру у Дніпрі можна буде безкоштовно вже у середу. Втім слід зареєструватися заздалегідь. Далі п’єсу представлять ще у дев'яти містах України. Після кожного показу будуть творчі зустрічі акторів із глядачами.

«Ідея поставити виставу "Оргія" Лесі Українки була у театрі давно, і цього року в зв’язку з ювілеєм Лесі Українки Український культурний фонд зробив саме її постать в пріорітеті програми "Знакові події", на яку ми подавалися», — сказала керівниця проєкту "Леся Українка: оргія ІІІ тисячоліття" Анастасія Берідзе.
«Леся Українка — це "міцний горішок", це дуже складна драматургія, і тому я вважаю, ця фраза вже набила оскомину, що Леся — автор ХХІ століття, але, мабуть, так воно і склалося. Так воно і є насправді», — розповів режисер вистави "Оргія" Володимир Петренко.

Реклама

Читайте також: в Днепропетровской области горели автомобили.

Реклама