У Сумах легкоатлети з Дніпропетровщини взяли 9 медалей на чемпіонаті України

12 лютого, 16:35
У Сумах легкоатлети з Дніпропетровщини взяли 9 медалей на чемпіонаті України - фото 1

Спортсмени та спортсменки з Дніпропетровської області здобули по 3 медалі всіх ґатунків.

«Легкоатлети області яскраво відзначилися на Зимовому національному чемпіонаті. Вище та вправніше стрибали, швидше бігли. Встановлювали особисті рекорди та здобували путівки на міжнародні змагання. Старання наших спортсменів принесли дев’ять нагород», – сказав начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.


У своїх змаганнях перемогли стрибунка Ярослава Магучіх, бігунка Ганна Рижикова-Ярощук та стрибун із жердиною Іван Єрьомін.
Ярослава Магучіх вчергове підкорила у приміщенні висоту в 2 метри. А Ганна Рижикова-Ярощук встановила особистий рекорд на 400-метрівці (52,57 секунди).

У Сумах легкоатлети з Дніпропетровщини взяли 9 медалей на чемпіонаті України - фото 156115

«Головними суперницями Ганни на дистанції були її напарниці. Ті, з якими вона зазвичай виступає в естафеті 4 по 400. Дівчата зайняли увесь п’єдестал пошани», – розповів головний тренер збірної команди Дніпропетровської області Василь Ярощук.


У Сумах легкоатлети з Дніпропетровщини взяли 9 медалей на чемпіонаті України - фото 156114

Срібні медалі здобули бігуни Тетяна Кайсен та Станіслав Коваленко, а також стрибун Євген Шевченко. Бронзу взяли стрибун Олександр Попко, стрибунка Анастасія Колотій і бігунка Катерина Онісімова.

Нагадаємо, раніше шпажист із Дніпра Богдан Нікішин здобув золоту медаль на турнірі в Києві. Спортсмен переміг на Турнірі найсильніших фехтувальників країни — це один з етапів Кубка України.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: