У Стародобровільському неврологічному диспансері відремонтували котельню

13.01.2020, 12:48
У Стародобровільському неврологічному диспансері відремонтували котельню - фото 1

Її реконструювали обласним коштом за два роки.

Роботи тривали два роки. В результаті них, психоневрологічний інтернат буде забезпечений безперебійною подачею тепла. Про це повідомили в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Загалом на реконструкцію газової котельні у Стародобровільському психоневрологічному інтернаті виділили з обласного бюджету майже 6 мільйонів гривень. Замінили два котли, які раніше постійно виходили з ладу, на сучасні, німецького виробництва. Проклали і нову теплотрасу. Тепер у закладі тепло, немає перебоїв із гарячою водою», – зазначили в департаменті соцзахисту населення.

Раніше котельня не могла виробляти енергію на повну потужність, котли періодично протікали. А середня температура у приміщенні коливалася від 18 до 19 градусів.

Після модернізації котельня працює на повну. Її потужність становить 1106 гігакалорій.

Зараз у нас дуже тепло. Не можемо натішитися. У приміщенні - 22 градуси. Котли працюють справно, – сказала директорка закладу Олена Квітка.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Дніпропетровщині до кінця 2019 року завершили реконструкцію понад 20 об'єктів. Була частково оновлена освітня, спортивна, медична і транспортна інфраструктури регіону.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: