У Старих Кодаках завершують будівництво дитсадка на 80 малюків

Фото: adm.dp.gov.ua - фото 1
Фото: adm.dp.gov.ua

У Старих Кодаках вперше з’явиться дитсадок. Будівництво сучасного дошкільного закладу – на фініші. Яскрава модернова будівля прикрашає центр села. Незабаром туди підуть 80 малюків.

Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У Старих Кодаках завершують будівництво дитсадка на 80 малюків - фото 182466
«Для малечі регіону зводимо "з нуля" модернові дитсадки. Теплі, затишні, енергоефективні. Такий заклад матимуть і маленькі мешканці Старих Кодаків. Там роботи на завершальному етапі», – зазначив Валентин Резніченко.
У Старих Кодаках завершують будівництво дитсадка на 80 малюків - фото 182463

Дитсадок у Старих Кодаках звели "з нуля" на місці пустиря. Стильну двоповерхівку утеплили та оздобили яскравими елементами.

У Старих Кодаках завершують будівництво дитсадка на 80 малюків - фото 182464
«Всередині на дітлахів також чекає різнобарв’я. У кожній групі – "власний" колір. Він "зустрічатиме" на входах та в ігрових», – розповів представник підрядника Євген Клоченко.
У Старих Кодаках завершують будівництво дитсадка на 80 малюків - фото 182465

Будівельники вже завершили роботи на 2-му поверсі. Там – кабінети психолога і методиста. Середня та старша групи. В кожній – спальні в єдиному стилі та ігрові.

«Маємо чудову актову залу. Там багато простору, гарна акустика. Можна проводити заняття з музики та фізкультури, навіть концерти», – підкреслила директорка старокодацького дитсадка "Перлинка" Світлана Коваленко.

На 1-му поверсі підрядники завершують малярні роботи. Монтують датчики охорони та пожежної сигналізації. Встановлюють поручні. Там облаштовують ясельну і молодшу групи, кабінет лікаря, простору кухню з харчоблоком.

Старокодацький дитсадок – частина програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

«Давно чекали на появу дошкільного закладу в Старих Кодаках. Вдячні програмі "Велике будівництво" за сучасні умови, в яких виховуватимуться наші малюки», – сказав голова Новоолександрівської громади Дніпровського району Олександр Візир.

І додав: для майбутнього дитсадка громада закупила меблі та обладнання. Зараз підбирають працівників.

Реклама

На часі – роботи на території. Робітники облаштовують спортивний та ігрові майданчики. Встановлюють альтанки й гойдалки.

Реклама