У Старих Кодаках “з нуля” звели дитсадок

Фото: Дніпропетровська ОДА - фото 1
Фото: Дніпропетровська ОДА

Перший у селі, сучасний та яскравий — у Старих Кодаках відкрили новозбудований дитячий садок.

У Старих Кодаках звели “з нуля” дитсадок. Заклад "Перлинка" спроєктований за всіма сучасними нормами. У ньому є все: просторі світлі ігрові, затишні спальні, зручні та яскраві майданчики надворі.

У Старих Кодаках “з нуля” звели дитсадок - фото 202749

Фото: Дніпропетровська ОДА

«Впроваджуємо сучасні стандарти в навчальних закладах регіону. Модернізуємо існуючі та зводимо "з нуля" нові. Робимо яскравими, комфортними та безпечними, – зазначила Ольга Горб. – Цьогоріч до новозбудованого дитсадка пішли малюки в Покрові, а тепер гостинно відчинив двері і дошкільний заклад "Перлинка" у Старих Кодаках».

Раніше на місці "Перлинки" був пустир, проте зараз там розташовується модернова та яскрава будівля.

У Старих Кодаках “з нуля” звели дитсадок - фото 202751

Фото: Дніпропетровська ОДА

Заклад будували, аби малечі було зручно та комфортно. Всюди різнобарвні килими з дитячими малюнками, а на 1 поверсі, де знаходяться найменші вихованці, зробили підлогу з підігрівом.

У Старих Кодаках “з нуля” звели дитсадок - фото 202748

Фото: Дніпропетровська ОДА

«У нас усе – за найвищими стандартами. Маємо необхідне устаткування. І телевізори, і посудомийні машини. Замість штор-пилозбірників – стильні сучасні жалюзі. А ще – багато іграшок та методичних матеріалів. Просто бери і роби!» – розповіла вихователька Катерина Демиденко.

Стіни пофарбували у пастельні тони, аби додати кольорових акцентів, встановили яскраві меблі.

У Старих Кодаках “з нуля” звели дитсадок - фото 202747

Фото: Дніпропетровська ОДА

Щоб підтримувати фізичний розвиток та творчість малюків, у дитсадку є велика універсальна зала. У ній усе продумано: зробили акустичну стелю – для звукоізоляції та попередження відлуння. Там проводитимуть свята і заняття спортом. Також у садочку працюватимуть і гуртки: англійської мови та хореографії.

У Старих Кодаках “з нуля” звели дитсадок - фото 202750

Фото: Дніпропетровська ОДА

«Будівля оснащена потужною вентиляцією, із системою кондиціювання. Взимку підігріватиме повітря, влітку охолоджуватиме. У групах для дезінфекції – сучасні кварцові лампи. Вони безпечні для дітей», – підкреслила директорка Світлана Коваленко.

Дитячий садок буде зручним і для людей з інвалідністю, адже на входах встановлені пандуси, а для підйому на 2-й поверх – ліфт. Навпроти ліфту зробили протипожежний балкон. А всі евакуаційні виходи облаштували безпечними вогнестійкими дверима.

Не забули і про територію навколо закладу, там висадили дерева, виклали доріжки та установили лави. Для активності на свіжому повітрі у дворі є яскраві зручні майданчики з безпечним покриттям. Там – криті альтанки, каруселі та гойдалки.

У Старих Кодаках “з нуля” звели дитсадок - фото 202752

Фото: Дніпропетровська ОДА

Загалом новозбудований дитсадок “Перлинка” зможе прийняти 80 малюків.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама