У США зареєстрували новий препарат від коронавірусу

У США зареєстрували новий препарат від коронавірусу - фото 1

“REGN-COV2” є так званим "коктейлем" речовин, який складається з двох видів моноклональних антитіл, що є копіями антитіл, які продукує людський організм для боротьби з інфекціями.

Як повідомляє сайт Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США, препарат “REGN-COV2” після потрапляння до організму інфікованої COVID-19 людини має перешкоджати проникненню вірусу в клітини. Американським лікарям офіційно дозволили призначати ці ліки пацієнтам, яким більше 12 років і які ризикують зіткнутися з ускладненнями від коронавірусу.

Зокрема препарат рекомендовано застосовувати літнім людям, а також особам із хронічними захворюваннями. Але препаратом “REGN-COV-2” не можна лікувати заражених COVID-19 людей, що перебувають у важкому стані й потребують кисневої терапії. Медикамент зареєстрували екстрено та за підсумками клінічних випробувань за участю 799 добровольців. Але випробування продовжуються.

Реклама

Нагадаємо, раніше Денис Шмигаль розповів про плани уряду щодо карантину.

Також в Україні за минулу добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 12 079 осіб. Найбільше випадків зараження зареєстрували в Києві і у Дніпропетровській області.

А ще у Дніпропетровській області COVID-19 за 21 листопада діагностували у 1 017 осіб.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор

Реклама