У США група незалежних слідчих заявила, що вони ідентифікували серійного вбивцю “Зодіака”

Фото: San Francisco Chronicle - фото 1
Фото: San Francisco Chronicle

Групі незалежних слідчих вдалось, за їхніми словам, встановити особу серійного вбивці під псевдонімом “Зодіак”, відомого за скоєння низки вбивств наприкінцікінці 1990-х у Північній Каліфорнії. Але ФБР наголосили, що справу ще не закрито.

Як повідомляють The Case Breakers (група незалежних слідчих) під прізвиськом “Зодіак” у 1960-х роках орудував маляр Гері Френсіс Пост. Він помер три роки тому у віці 80 років.

Вирахувати вбивцю вдалось завдяки речовим доказам, які поліція знаходила на місці злочинів, й показанням свідків. Також важливою зачіпкою виявився шрам на лобі, зображений на фотороботі вбивці. Про це повідомив CNN.

Зазначається, що до The Case Breakers увійшли понад 40 приватних детективів, журналістів і офіцерів військової розвідки.

Але водночас у ФБР зауважити, що справа серійного вбивці “Зодіака” залишається відкритою. В бюро відповіли, що нової інформації, якою можна було б поділитися з пресою, — немає.

Нагадаємо, “Зодіак” — це серійний вбивця, який орудував у США, штаті Каліфорнія, на околицях міста Сан-Франциско в період з 1960 по 1970 роки. Точна кількість його жертв досі невідома. Під час листування з поліцією “Зодіак” зізнався у майже 40 випадках, але копи пов’язують з ним тільки сім. Після нападу серійного вбивці вижити вдалось двом жертвам.

Правоохоронці так і не змогли за пів століття навіть встановити справжнє ім’я вбивці. Хоча “Зодіак”, ризикуючи розкрити себе, надсилав у місцеві газети декілька листів зі знущаннями та погрозами.

Реклама

Раніше ми писали, що жительку Дніпра засудили на 15 років за вбивство працівника тиру. Після винесення вироку дівчина намагалась покінчити життя самогубством.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама