У США Джо Байден виграв президентські вибори у Мічигані

У США Джо Байден виграв президентські вибори у Мічигані - фото 1

Від загальної перемоги Байдена відділяє один штат.

За підрахунком видання “Politico”, після обробки 99 % бюлетенів у Мічигані кандидат від демократів Джо Байден набирає 50.5 % голосів, а чинний президент Дональд Трамп – 48 %.
Телеканал “CNN” наводить схожі дані – у Байдена 50.4 %, у Трампа 48 %. Телеканал “Fox News” також наводить підрахунок голосів, який свідчить про перемогу демократа: 50.5 % у Джо Байдена, 48 % у Дональда Трампа.

А за даними видання “The Associated Press” Байден набрав 50.6 % голосів, коли у Трампа голосів лише 47.9 %. Але президент США Дональд Трамп не визнає свою поразку у Мічигані і називає себе переможцем виборів у штаті. Доля президентських виборів вирішиться на Алясці, у Пенсильванії, Північній Кароліні, Джорджії та Неваді. Перемога у чотирьох останніх штатах дозволить Трампу переобратись на другий строк. Коли перемога у одній Неваді, де демократ лідирує, дозволить Джо Байдену стати 46-м президентом Сполучених Штатів Америки.

Нагадаємо, раніше у Італії в 4 провінціях оголосили антикоронавірусний локдаун. Йдеться про провінції Калабрія, Ломбардія, П'ємонт і Валле-д'Аоста.

Також у Данії виявили нову мутацію коронавірусу. Через нову мутацію SARS-CoV-2 у країні планують вбити від 15 до 17 мільйонів норок, які можуть бути заражені.

А ще посли G7 заявили про необхідність швидкого вирішення ситуації з КСУ. Таку заяву посли США, Японії, Німеччини, Британії, Франції, Італії та Канади зробили після зустрічі зі спікером українського парламенту Дмитром Разумковим.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор

Реклама