У США до однієї з палат парламенту обрали етнічну українку

У США до однієї з палат парламенту обрали етнічну українку - фото 1

Уродженка Чернігівської області та представниця республіканців Вікторія Спартц перемогла на виборах до Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки від округу № 5 у штаті Індіана.

Як повідомляє видання “The New York Times”, Спартц здобула перемогу над Крістіною Хейл - колишнім депутатом законодавчих зборів штату від Демократичної партії. Вікторія Спартц займе місце Сьюзан Віант Брукс, яка вийшла на пенсію. Відзначається, що Спартц вела свою передвиборчу кампанію з позиції бізнеследі та відкрито зверталася до республіканських виборців, попереджаючи їх про небезпеку соціалізму у випадку приходу до влади демократів. Це принесло їй достатню кількість голосів сільських та консервативних виборців в окрузі. Республіканка вже подякувала тим, хто її підтримав:

- Я дуже пошанована і збентежена довірою, яку мені висловили люди 5-го округу штату Індіана. Хочу подякувати своєму чоловікові Джейсону, дочкам, родині, друзям та всім вам, хто підтримав нашу кампанію та проголосував за мене.

 

Нагадаємо, раніше у Данії виявили нову мутацію коронавірусу. Через нову мутацію SARS-CoV-2 у країні планують вбити від 15 до 17 мільйонів норок, які можуть бути заражені.

Також посли G7 заявили про необхідність швидкого вирішення ситуації з КСУ. Таку заяву посли США, Японії, Німеччини, Британії, Франції, Італії та Канади зробили після зустрічі зі спікером українського парламенту Дмитром Разумковим.

А ще у США Джо Байден виграв президентські вибори у Мічигані. Від загальної перемоги Байдена відділяє один штат.

Реклама