У США Україну назвали небезпечною для подорожей

У США  Україну назвали небезпечною для подорожей - фото 1

У США прийняли рішення внести Україну до списку країн з “найвищим рівнем небезпеки” через ситуацію з COVID-19.

Центри контролю над захворюваннями (CDC) у США включили Україну до переліку країн з “найвищим рівнем небезпеки” через ситуацію з COVID-19. Про це повідомляє пресслужба CDC.

Україна попала до списку країн з 4 найвищим рівнем небезпеки для подорожей через ситуацію з поширенням COVID-19. Крім того, у цьому списку також знаходяться Австрія, Велика Британія, Греція, Ірландія та Швейцарія. Загалом же в список складається з 77 країн.

Саме рішенняя включити Україну до 4 рівня ризику було прийняте вчора, 25 жовтня. До цього американські епідеміологи визначали Україну який 3 рівень ризику COVID-19.

Центри контролю над захворюваннями США радить уникати подорожей до країн що знаходяться у списку з “найвищим рівнем небезпеки” навіть тим, хто пройшов весь курс вакцинації.

Згідно з критеріями CDC, за останні 28 днів у пунктах призначення, які підпадають під 4-ту категорію, повинно бути понад 500 випадків захворювання на COVID-19 на 100 000 жителів.

Перелік країн з найвищим епідемічним ризиком постійно змінюється в залежності від ситуації із хворобою. Минулого тижня до переліку попав Сінгапур, а за тиждень перед цим у списку опинилися Білорусь, Молдовя, Румунія, Боснія та Герцеговина, Сент-Вінсент і Ґренадіни.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Франція посилила правила в’їзду для українських туристів. З 11 жовтня перетинати кордон Франції дозволено тільки для вакцинованих українців.

Реклама

Реклама