У Софіївці осучаснюють стадіон місцевої спортшколи

У Софіївці осучаснюють стадіон місцевої спортшколи - фото 1

На Дніпропетровщині приводять до ладу старі спортивні арени. Велика реконструкція – і в Софіївці. Там оновлюють стадіон дитячо-юнацької спортивної школи. Облаштовують сучасне футбольне поле, бігові доріжки та майданчик для баскетболу.

«Оновлюємо великі та малі стадіони у містах і селах. Робимо спорт доступним для більшої кількості людей. Триває реконструкція і в Софіївці», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Софіївському стадіону – понад 60 років. Реконструкція там проводиться вперше.

«На оновлений стадіон чекає вся громада. Особливо наша футбольна команда «Колос», яка посідає перші сходинки в турнірній таблиці області», – сказав голова Софіївської громади Петро Сегедій.

Футбольне поле буде зі штучним газоном. Підрядники саме готують під нього основу.

«Нині доводиться тренуватися на задньому подвір’ї школи. Але там тверде покриття. Мені як воротарю падати боляче, можна здерти шкіру. Мрію про новий стадіон. Зі штучною травою набагато зручніше буде, бо вона м’яка», — поділився 13-річний Влад Черниш.

Навколо футбольного поля облаштовують бігові доріжки. Поряд – майданчик для баскетболу.

«На часі – бетонні роботи. Готуємо доріжки і майданчик під наливне гумове покриття. Воно буде м’яким і нетравматичним», – розповів начальник ділянки Ігор Кравченко.

На оновленому стадіоні встановлять криті трибуни для 360 глядачів. Перший ряд буде зручним для людей з інвалідністю.

«Дуже чекаємо на відкриття сучасного стадіону. Маємо тренерів із баскетболу та волейболу. Тож зможемо відкрити нові секції», – сказав директор Софіївської ДЮСШ Олег Заскока.

Поруч зі стадіоном облаштують парковку для авто. Тротуарною плиткою викладуть доріжки.

«Раніше займався важкою атлетикою. Минулого року виграв чемпіонат України серед дітей до 13 років. Зараз займаюся футболом – він мені більше подобається. Вже кортить поганяти м’яча на новому полі. Будемо ще більше тренуватися, аби прославити рідну Софіївку», – поділився 12-річний Денис Вербинець.

Відмітимо, у Софіївській ДЮСШ — майже 150 вихованців.

Реклама

Реклама