У смт. Магдалинівка запрацювала новостворена місцева пожежна команда

У смт. Магдалинівка запрацювала новостворена місцева пожежна команда. ФОТО: ДСНС - фото 1
У смт. Магдалинівка запрацювала новостворена місцева пожежна команда. ФОТО: ДСНС

Сьогодні, 28-го січня, на території Магдалинівської об'єднаної територіальної громади в селищі міського типу Магдалинівка Новомосковського району відбулося урочисте відкриття новоствореної місцевої пожежної команди.

Дніпропетровська область: у смт. Магдалинівка запрацювала новостворена місцева пожежна команда. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Місцева пожежна охорона є запорукою забезпечення надійного захисту населення від надзвичайних ситуацій, особливо у сільській місцевості. Тож, Дніпропетровщина продовжує реалізовувати стратегію адміністративної реформи, яка триває в Україні.

Сьогодні, 28-го січня, на території Магдалинівської об'єднаної територіальної громади в селищі міського типу Магдалинівка Новомосковського району відбулися урочисте відкриття новоствореної місцевої пожежної команди.

У смт. Магдалинівка створили пожену команду - фото 209443

У смт. Магдалинівка створили пожежну команду
ФОТО: ДСНС

На заході були присутні: голова Магдалинівської селищної ради, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, інші поважні гості, рятувальники та місцеві жителі.

У смт. Магдалинівка створили пожену команду - фото 209444

У смт. Магдалинівка створили пожежну команду
ФОТО: ДСНС

Заступник начальника Головного управління привітав усіх з відкриттям такого важливого об’єкта на території громади та передав у користування Магдалинівській МПК від Головного управління пожежний автомобіль АЦ-40(130)-63Б. Даний автомобіль оснащений усім необхідним обладнанням для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подій, які можуть виникнути на території громади.

У смт. Магдалинівка створили пожену команду - фото 209445

У смт. Магдалинівка створили пожежну команду
ФОТО: ДСНС

Штат «Місцевої пожежної охорони» Магдалинівської селищної громади буде складатися з 12 працівників, які готові захищати людей від різних надзвичайних ситуацій. Весь особовий склад пройшов спеціальну підготовку на базі Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС в області. Утримання та фінансування команди буде здійснюватися за рахунок громади. Особовий склад команди повністю забезпечений сучасним бойовим одягом.

У смт. Магдалинівка створили пожену команду - фото 209446

У смт. Магдалинівка створили пожежну команду
ФОТО: ДСНС

За традицією працівникам місцевої пожежної команди побажали «сухих рукавів», а також пообіцяли всебічну підтримку. Від сьогодні жителі громади будуть більш захищеними від різних подій та ситуацій, адже їм завжди прийдуть на допомогу.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі на Космічній сталася пожежа.

Реклама

Реклама