У Слобожанському нова школа готова приймати учнів

31 серпня, 14:03
У Слобожанському нова школа готова приймати учнів - фото 1

1 вересня поріг нової школи в Слобожанському переступлять понад 850 учнів. Вперше в двері нового навчального закладу зайдуть 7 перших класів, в кожному з яких по 30 дітей.

Просторі класи, оснащені новим обладнанням, лінгафонні кабінети, мультимедійний кабінет замість бібліотеки, кабінет психолога, спортивний зал, оснащений вентиляцією, скляний ліфт для дітей з інвалідністю, який привезений з Австрії і розроблений за спеціальним проектом.

Школа побудована з використанням нових технологій. Їдальня обладнана найсучаснішим обладнанням з системою очищення води для приготування їжі. Окрему увагу приділили безпеці - встановлені 54 камери відеоспостереження всередині і зовні.

120 мільйонів обійшлося будівництво, велика частина виділена Слобожанською громадою, а решта - з обласного бюджету.

Зараз в школі добудовують стадіон, а на території висаджені рослини і газон, встановлено систему поливу.

«Це якраз приклад того, як раціонально громада використовує свої гроші. В цій школі все зроблено з любов’ю, яку тільки могли сюди вкласти дорослі люди. Це нестандартний простір, який буде сприяти розвитку особистостям», — Святослав Олійник , голова Дніпропетровської обласної ради.
«25 років ми чекали на цю школу. Це один з найкращих добутків нашої громади. В цих стінах будуть навчатися майбутні інженери, агрономи, педагоги. І головне – ті, хто буде в подальшому розвивати нашу Слобожанщину», — Іван Камінський , голова Слобожанської ОТГ.

 

Поділитися: