У сквері Металургів дніпровські кулінари висадили 25 червоних дубів

У сквері Металургів дніпровські кулінари висадили 25 червоних дубів - фото 1

Таку ініціативу запропонувала вже вдруге одна із громадських організацій.

Замість пательні – саджанці, а кухню змінили на парк. У сквері Металургів дніпровські кулінари висадили 25 червоних дубів. Місце запропонували у департаменті парків та рекреації, аби дерева точно прижилися та радували мешканців. Саму ж ініціативу запропонувала вже вдруге одна із громадських організацій. Цього разу висадити саджанці доручили кухарям. Все аби ті на декілька годин відпочили від звичної роботи і зробили добру справу.

«Сьогодні висаджують наші доблесні кулінарні війська – наші кухарі. Вони днями і ночами сидять, знаходяться на кухні і годують величезну кількість людей. Дай боже, щоб прижилося і його вистачить на 400 років і нашим онукам правнукам», — Олена Булах, голова ГО «Асоціація ресторанів та готель зрів Дніпра.

Сусанна Джавілова, директорка КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації зазначає, що дуб це дуже таке сакральне дерево для українців, воно є оберегом і символом витривалості, мужності, могутності. Оскільки дерева коли будуть дорослі будуть мати великі крона і утворюватимуть тінь та затишок, а восени будуть мати червоне листя і добавляти різнобарв’я парку.

Реклама

Марина Положай
Марина Положай Кореспондентка. Досвід роботи — 1 рік. Улюблені теми матеріалів: тварини, б'юті-індустрія, стиль життя, освіта.

Реклама