У школі № 27 Кривого Рогу діти шиють лежанки для собак

25 лютого, 19:30
У школі № 27 Кривого Рогу діти шиють лежанки для собак - фото 1

Подарунки для хвостатих. Уже зробили 14 ліжечок та ще й зібрали кошти на корм. Діти приєдналися до волонтерської акції "30 добрих справ – рідному місту, рідній Україні". Лежанки вже передали до собачого притулку. Чи планують продовжувати волонтерство у школі?

Загалом учні 27-ї школи зробили 14 лежанок. Кажуть: готувалися кілька тижнів. Завдання поділили між класами: три з них шили ліжечка, інші збирали кошти на їжу чотирилапим.

«Вони власноруч шили лежачки, потім збирали вторинну сировину. На кошти, які виручали, — купували корми різноманітні і самі відвезли все це туди. Дітям всім сподобалося, вони один одному розповідали про цю акцію і на майбутнє бажали повторити ще раз», — розповідає заступниця директора школи № 27 Наталія Ахматова.

Корм та лежанки відвезли до "Центру поводження з тваринами". А у притулку, зі свого боку, для дітей організували екскурсію та навіть провели урок із кінологом.

Директор центру каже, що навіть така невелика підтримка допомагає вижити десяткам пухнастих. До того ж змалку привчати дітей до добрих справ — це інвестиція у майбутнє країни.

«Ми дуже вдячні будь-яким волонтерам, будь-якій волонтерській допомозі, особливо, коли це роблять діти. Тому що ми розуміємо, що виховання дітей у плані поводження з тваринами, це все наше майбутнє. Тому що, чим краще ми навчимо наших дітей, тим потім буде зрозуміліше і краще поводження між тваринам і людьми в майбутньому», — зазначає директор Криворізького центру поводження з тваринами Андрій Кириленко.

У подібних акціях школярі беруть участь не вперше. Зараз малеча вже готується до 8-го березня. Малюють святкові листівки, які потім відвезуть до будинку милосердя та привітають самотніх пенсіонерів.

Поділитися: