У селищі Покровське реконструюють систему газопостачання

13 квітня, 12:29
Актуально
Фото: iclub.energy - фото 1
Фото: iclub.energy

Співробітники "Дніпропетровськгазу" встановлюють новий шафовий газорегуляторний пункт.

У селищі Покровське реконструюють систему газопостачання. Старе обладнання, якому вже понад 20 років, замінюють на сучасне. Зокрема співробітники "Дніпропетровськгазу" встановлюють новий шафовий газорегуляторний пункт. Він контролює тиск блакитного палива в системі.

Реклама

«Шафовий регуляторний пункт оснащено обладнанням, яке дозволяє при підвищені чи пониженні тиску спрацьовувати та виводити в режим подальшої роботи шафної для безперебійної подачі газу споживачам», — каже головна інженерка Павлоградського відділення АТ "Дніпропетровськгаз" Вікторія Тимкова.

На час ремонту газопостачання у селищі призупинили. Подачу відновлять після виконання робіт та перевірки герметичності системи у кожній оселі, запевняють фахівці.

«Більшість людей не пускають і таким чином наражають себе на небезпеку та оточуючих. І затягують подальший пуск газу у свої оселі та в оселі сусідів своїх», — додає слюсар аварійної служби Павлоградського відділення АТ "Дніпропетровськгаз" Володимир Луценко.

Також після завершення робіт споживачі мають укласти договір на технічне обслуговування мереж.

«Для подачі газу нашими споживачами повинно бути виконане технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання. Цю роботу має право виконати будь-яка організація, в якої є дозвільні документи, зокрема і АТ "Дніпропетровськгаз"», — пояснює менеджер з адміністративної діяльності Покровської дільниці Павлоградського відділення АТ "Дніпропетровськгаз" Юрій Ревера.

Загалом роботи в районі планують вести протягом усього року. Будуть замінювати застаріле обладнання та ремонтувати газопроводи.

Реклама