У селищі Новомиколаївка встановили нове газорегулююче обладнання

20 серпня, 22:02
У селищі Новомиколаївка встановили нове газорегулююче обладнання - фото 1

Це новий шафовий регуляторний пункт у селищі Новомиколаївка. Його замінили вперше за 30 років.

«Також була встановлена секціонуюча засувка діаметром 100 міліметрів. Наприклад, якщо в нас є аварія, то селище потрібно було відключати все. Наразі, завдяки цій засувці, буде без газу тільки частина населеного пункту», - повідомляє Олександр Удалой, головний інженер кам’янського відділення «Дніпропетровськгаз».

Встановити нове обладнання було неможливо, поки не припинять газопостачання. А його відновлення — складний і тривалий процес, кажуть фахівці. Аби убезпечити мешканців, необхідно перевірити герметичність системи та впевнитися, що всіх споживачів відключили. Утім, понад півсотні жителів Новомиколаївки відмовилися пускати спеціалістів до себе. Довелось заручатися допомогою правоохоронців.

Так у присутності поліції й аварійників відключають газ в останньому будинку. Із його власницею зв’язуються телефоном, адже вона на роботі. У “Дніпропетровськгазі” кажуть: до неї навідуються не вперше, приходили і вихідними, та жінка не пускала.

«Тільки що поспілкувались з хазяїном даного помешкання, нам дозволили в присутності поліції опломбувати, відключити газопостачання. Провести роботи, щоб скоріше запустити споживачам газ», - ділиться Олександр Плахотник, майстер аварійно-відбудовних робіт «Дніпропетровськгаз».

Якби власниця не дала свого дозволу, газівникам довелося б обирати — залишити всіх мешканців без палива або від'єднати споживачку від системи газопостачання механічно, що дало би безпечно підключити всіх інших.

Розпочати роботи з відновлення газопостачання фахівці планують уже з цієї п'ятниці.

Поділитися: