У селищі Дніпровське стартувала реконструкція стадіону

Фото: adm.dp.gov.ua - фото 1
Фото: adm.dp.gov.ua

У Дніпровському осучаснюють стадіон. Будуть нові трибуни, сучасне футбольне поле, бігові доріжки та спортивний майданчик. А ще – воркаут-зона. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Відновлюємо стадіон у селищі Дніпровське. Це буде якісна та сучасна спортивна база. Місцеві зможуть грати у футбол та баскетбол, волейбол і теніс. Займатися фітнесом та легкою атлетикою», – сказав Валентин Резніченко.

Реклама

Спорткомплекс було збудовано ще у 1960-х роках завдяки інвестиціям крохмале-патокового комбінату.

Спорткомплекс «Дніпровець»- фото 170396

Спорткомплекс «Дніпровець»

«Ми намагалися підтримувати стадіон у належному стані. Але з роками він почав занепадати, – розповів директор спорткомплексу "Дніпровець" Володимир Кусий. – На оновлення нашого майданчика чекаємо вже не перший рік. Після реконструкції він буде відкритий для всіх мешканців селища».
Володимир Кусий - фото 170395

Володимир Кусий
adm.dp.gov.ua

На стадіоні вже стартували роботи. Підрядники будують 3-метрову підпірну стіну, аби не сповзав ґрунт.

На стадіоні вже стартували роботи - фото 170397

На стадіоні вже стартували роботи
adm.dp.gov.ua

«Віримо, що з появою сучасного стадіону спортивне життя в громаді завирує з новою силою. Будемо проводити більше змагань», – сказав Верхньодніпровський міський голова Геннадій Лебідь.
Геннадій Лебідь - фото 170398

Геннадій Лебідь
adm.dp.gov.ua

Згодом на стадіоні зведуть нові криті трибуни на 400 місць. На футбольному полі укладуть штучний газон. Навколо будуть бігові доріжки з гумовим покриттям. А ще – зроблять майданчик для баскетболу і волейболу. Облаштують і окрему зону для занять воркаутом.

Стадіон оновлюють за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор

Реклама